Mobilný dom Jakub

Home » Mobilný dom Jakub

Mobilný dom Jakub s otvorenou dispozíciou

Bez samostatnej spálne
– Po pridaní druhého modulu pribudne spálňa a detská izba a máme plnohodnotný 3-izbák.

>> Vzorový dom s touto dispozíciou ponúkame na prenájom <<

Základná bunka bez prídavného modulu

Bunka rozmerov 3,8 x 11 m so zastavanou plochou 41,8 m2 a podlahovou plochou 33,3 m2, v ktorej sa nachádza vstupná chodba s vchodom do kúpeľne s wc, plne vybavená kuchyňa s jedálenským sedením, sedačka a efektívne vstavané úložné priestory so sedením v okne. Domček vhodný pre život dvoch ľudí.

Architektúra domu vychádza z jednoduchosti, ktorú podčiarkujú kúzelné a útulné sedenia v oknách. Je inšpirovaná prírodou, preto má dom vegetačnú zelenú strechu domu. Bonusom je terasa, ktorá má po celej dĺžke vysoký záhon na pestovanie byliniek, kvetov či popínavých rastlín, ktoré vám zaručia píjemné zelené zátišie. Časť terasy na ľavo od vstupu je vyvýšený záhon v podobe minizáhradky, v ktorej si môžete pestovať zeleninu, bylinky či kvety. Každý náš projekt prepájame s prírodou, pretože príroda je dokonalý architekt.

Cena

Cena projektu s kompletnou dokumentáciou pre získanie stavebného povolenia je 1750 €.

Cena za postavenie hrubej stavby je na vyžiadanie pre aktuálne nestabilné ceny na stavebnom trhu.

Podmienky výstavby domu nájdete v Dom od nás.

V prípade vážneho záujmu o projekt domu Jakub nás kontaktujte na  info@homereset.sk,
predmet e-mailu: Projekt domu – Jakub základný

 

Mobilný dom Jakub s rozšírením

Základná bunka sa rozšíri o prídavnú bunku s dvoma spálňami, ktoré prepojí malá chodba, využiteľná ako predsieň či šatník. Rozmer prídavnej bunky je 3,5 x 8,75 m, zastavaná plocha prídavnej bunky 36,3 m2 a podlahová plocha 28,1 m2. Po rozšírení dom nadobudne rozmer zastavanej plochy 72,4 m2 a podlahovej 61,4 m2, čo predstavuje plnohodnotné bývanie pre rodinu. Prídavnú bunku si viete pristaviť i s odstupom času, rozšírenú verziu nie je nutné realizovať hneď.

Cena

Cena projektu s prídavnou bunkou a kompletnou dokumentáciou pre získanie stavebného povolenia je 2000 €.

Dom vám vieme postaviť za 58.000 € s DPH

Podmienky výstavby domu na kľúč nájdete v priečinku Dom od nás.

V prípade vážneho záujmu o projekt domu Jakub nás kontaktujte na  info@homereset.sk,
predmet e-mailu: Projekt domu – Jakub rozšírený

 

Filozofia

Veríme tomu, že malé domy sú ekonomicky aj ekologicky udržateľnejšie, vedú človeka k minimalistickejšiemu, teda jednoduchšiemu životu, a preto aj väčšej spokojnosti v živote. Dôraz kladieme skôr na vybudovanie dobrej infraštruktúry vrámci záhrady, ako je letná kuchyňa, vonkajšia sprcha, wc, záhradný domček a podobne, podľa sedliackeho rozumu a permakultúrnych princípov. Navyše tieto štruktúry viete dobudovať postupne už počas bývania v jednoduchom a menšom dome.

Copyright

Náš projekt mobilného domu a know-how, ktoré sme vlastnou skúsenosťou získali, bola veľmi náročná cesta. Stálo nás veľa úsilia nazbierať odvahu a pustiť sa do realizácie ďalších mobilných domov. K tomu množstvo času a energie pri konzultáciách s odborníkmi, aby projekt HomeReset vznikol. Ďakujeme, že to vnímate rovnako a projekt od nás nekopírujete a nešírite ďalej. Vážime si to.