Air (Breathe) zmes na dýchanie alebo inak “zmes nádychu”

0 out of 5

31.50

dōTERRA Air je pozoruhodnou zmesou esenciálnych olejov, ktorá je obohatená o kardamon. Táto originálna zmes je základným výrobkom v dōTERRA línii esenciálnych olejov a je zložená z vavrínového listu, mäty piepornej, eukalyptu, čajovníka, citrónu, ravensary a kardamonu. dōTERRA Breathe môžete aplikovať na pokožku hrude, chrbta alebo na spodnú časť chodidiel, aby ste dosiahli upokojenie zmyslov.

Category: Oleje

3 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Táto nevšedná zmes reaguje na neschopnosť vzdať sa smútku a bolesti. Človek, ktorý ju potrebuje sa akoby snaží dýchať a cíti ako sa doslova dusí smútkom. Dýchacia zmes nás povzbudzuje, aby sme uvoľnili žiaľ a smútok a prijali sme skutočnú lásku a uzdravenie.

Air (Breathe) je pozoruhodná zmes esenciálnych olejov, ktoré sú skombinované tak, aby vám uľahčili dýchanie. Na zosilnenie účinku na dýchaciu sústavu bol do nej pridaný kardamón. Táto zmes je základnou súčasťou rady esenciálnych olejov doTerra. V čase sezónnych hrozieb priaznivo vplýva na dýchanie a môže ho bezpečne používať celá rodina na to, aby upokojila dýchacie cesty a podporila čisté dýchanie.

Táto originálna zmes obsahuje esenciálne oleje z vavrína, mäty, eukalyptu, čajovníka, citróna, ravensary a kardamónu, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na dýchaciu sústavu.

Zmes môžeme tiež rozptyľovať aj počas noci na upokojenie zmyslov a podporu spánku.

Hlavné účinky

udržiava čisté dýchacie cesty, podporuje celkové zdravie dýchacej sústavy, pomáha minimalizovať účinky sezónnych hrozieb

Odporúčané použitie*

Rozptýľte zmes Air (Breathe) pomocou aróma difuzéra, aby ste podporili čisté dýchanie, upokojili zmysly a pri difuzovaní počas noci podporili kvalitný spánok.

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia