Clove – klinček olej čistých úst

0 out of 5

19.50

Klinček sa používa v dentálnych prípravkov, cukríkoch a žuvačkách už po mnoho rokov a to pre jeho chuť a schopnosť podporovať zdravie ústnej dutiny. Má nespočetné množstvo zdravotných účinkov.

Category: Oleje

2 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Eugenol, ktorý je jeho hlavnou chemickou zložkou, z neho robí stimulujúci a povzbudzujúci esenciálny olej, ktorý môže podporiť krvný obeh a pozitívne ovplyvniť kardiovaskulárne zdravie. Klinček je silný antioxidant, ktorý môže pomôcť odvrátiť voľné radikály a udržiavať zdravý imunitný systém. Vzhľadom k vysokému obsahu fenolu je potrebná opatrnosť pri priamom vdychovaní klinčekového oleja a pri aplikácii na kožu by sa mal používať v zriedenej forme. Jedna kvapka oleja z klinčeka môže upokojiť zuby a ďasná a zároveň udržať celkové zdravie ústnej dutiny. Je silný antioxidant.

  • silné antioxidačné účinky
  • priaznivo vplýva na krvný obeh
  • podporuje kardiovaskulárne zdravie
  • má upokojujúci účinok na zuby a ďasná
  • má priaznivé účinky na zdravie ústnej dutiny
  • podporuje zdravý imunitný systém

Odporúčané použitie*

Rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra. Môžete aplikovať lokálne, v zmesi s kokosovým olejom na masáž. Pridajte dve kvapky klinčekového oleja do 120 ml vody a použite ako kloktadlo (proti bolesti zubov, ďasien a dezinfekčne). Môže byť aplikovaný aj čistý (t.j. neriedený) na dlaniach a chodidlách.

Odporúčané dávkovanie**

1-2 kvapky rozprašujte opatrne difuzérom; priame vdychovanie z difuzéra môže vyvolať podráždenie nosovej sliznice.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia