Zľava!
Výhodná cena

Darček pre ženy

0 out of 5

55.90

Dámy potešte seba užitočným darčekom. Páni darujte zmysluplný darček, ktorý podporí oboch. Ženský darček obsahuje knihu Cyklická žena, v ktorej sa každá dáma dozvie, aké fázy počas cyklu ovplyvňujú jej prežívanie a konanie. V balíčku je aj magnet Cyklická žena, ktorý prehľadne zhrňuje všetky štyri obdobia a je úžasným kompasom pre ženu aj muža (u nás dom aj pre deti:-)). Do tretice je to roller – nádherná vôňa Clary calm od Dottera, ktorý tvorí zmes éterických olejov podporujúci hormonálnu rovnováhu. Balíček je má zvýhodnenú cenu.

Categories: Knihy a film, Oleje

Product Description

Kniha Cyklická žena

Víte, že ženy fungují cyklicky, v rámci zhruba osmadvacetidenního cyklu, během nějž se jim střídají jejich energie, vlastnosti, schopnosti, nálady, emoce, chutě, způsob uvažování, sexuální touha nebo fyzická síla?

Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Zjistíte totiž, že každá z jeho čtyř fází vám přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti. Knihu nájdete samostatne tu.

Kniha Cyklická žena poskytuje praktické návody na každý jednotlivý den cyklu:

Jaké jsou vtento den naše aktuální zesílené schopnosti?
Co nám určitě půjde?
Čemu se máme raději vyhnout?
Kdy a jak nejlépe komunikovat sdruhými?
Jak můžeme efektivněji dosahovat svých cílů?
Jak můžeme zvýšit svůj pocit vnitřní pohody?
V knize Cyklická žena vám Miranda Gray předkládá osmadvacetidenního průvodce vaším cyklem, který je speciálně vytvořen tak, abyste si začaly uvědomovat své optimální doby a s nimi spojené schopnosti a dokázaly je využívat k dosažení úspěchů a naplnění cílů, po kterých v životě toužíte.

Autor: Miranda Gray
Jazyk:  česky
Počet strán: 263 strán
Rok vydání: 2013
Nakladateľ: Osule, s. r. o.

Magnet cyklická žena

S týmto magnetom sa v sebe nestratíte ani vy, ani váš partner:-). Výstižné texty pre ženu i muža ako vynikajúci kompas počas celého cyklu. Čo si ma vaša žena kedy dožičiť? A čo by mohol muž pre vás práve teraz urobiť? Originálne a krásne prevedenie z našej dielne LifeReset. Magnet samostatne nájdete tu. 

S týmto magnetom sa nestratíte v sebe, ani váš partner vo vás:-). Magnet sme pripravovali niekoľko mesiacov spolu s celým tímom ľudí – grafička, fotografka, modelka, jazyková korektorka, lektorka kurzov cyklickej ženy. Ak sa vám páči farebnosť, tak ešte ani tá nie je náhodná. Tento magnet ma prepracovaný obsah, texty, fotografie, výstižné výrazy modelky, akurátny rozmer a krásny dizajn, takže vynikne na každej chladničke. Presne tam ho má každý člen rodiny priamo na očiach. Stačí pootočiť aktuálnu fázu cyklu smerom na hor a každý vie, aký potenciál prináša toto obdobie. Cyklický magnet je totiž tak dôležitá pomôcka pre harmonický život:-), že by ho mala mať každá žena i dievča. Texty sú písané s posolstvom pre ženu i pre muža. Čo si má dopriať žena v menštruačnej fáze a čím ma vtedy prispieť muž pre spokojné dni. Čo čaká celú rodinu počas ovulácie a prečo toto obdobie nezmeškať na láskanie sa s deťmi i partnerom. A v ktorej fáze cyklu môžu obaja partneri riešiť dôležité úlohy. A ešte niečo…ďakujeme, že jeho kúpou podporujete naše projekty.

Magnet cyklická žena

Veľkosť: 20×20 mm

 

Roller Mesačná zmes Clary calm

Tento olej je súčasť cyklu každej ženy. Pomáha prehúpnuť sa z jednej fázy do druhej počas celého menštruačného cyklu. Vyladí náladu, upokojí, rozveselí a povzbudí správnu činnosť hormonálnej sústavy. Spolu s našim magnetom cyklická žena je dokonalým pomocníkom pre ženy.

ClaryCalm je zmes esenciálnych olejov určená na poskytnutie utišujúceho účinku počas ženského menštruačného cyklu. ClaryCalm ponúka chladiace účinky na pokožku a rovnováhu pre emócie. Olej samostatne nájdete tu.

Primárne výhody

  • Poskytuje upokojujúci a utišujúci účinok počas ženského menštruačného cyklu
  • Uvoľňujúca aróma pomáha upokojiť a vyvážiť zvýšené emócie
  • Pomáha vyrovnávať náladu počas celého mesiaca

Zmes sa skladá z jednotlivých esenciálnych olejov: Clary Sage – šalvia, Lavender, Bergamot, Chamomile – harmanček, Cedarwood – cédrové drevo, Ylang Ylang, Geranium – muškát, fenikel, karotka, Palmarosa a Vitex. Poskytuje chladivý účinok na pokožku a pomáha vyrovnávať emócie. ClaryCalm využíva olej FCF (furnaocoumarin free) Bergamot Essentail, ktorý zabraňuje citlivosti na slnko.

Clary Calm poskytuje úľavu odkŕčov, nevoľnosti, návalov tepla, a emocionálnych výkyvov, niekedy spojených s pravidelným hormonálnym cyklom u žien.

POUŽITIE

  • počas menštruačného cyklu aplikujte na bruškoa pomasírujte pre upokojenie.
  • V prípade návalov tepla naneste na pokožkua pocítite chladivý a upokojujúci účinok zmesi
  • Dajte do difúzera a upokojujúca vôňa pomôže navrátiť zvýšené emócie do rovnováhy
  • Pomáha vyrovnať náladu počas celého mesiaca

Vonkajšie použitie:

Naneste na šiju, spánky a chodidlá.

Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

Balené pre pohodlnú aplikáciu v roll on guličkovej fľaši.

Balenie: 10 ml