Zľava

Difuzér Lumo plus Serenity

0 out of 5

102.99

ZĽAVNENÁ CENA 76.75 EUR PLATÍ PRI REGISTROVANÍ SA U NÁS. CENA BEZ REGISTRÁCIE  JE BEZ ZĽAVY, NO I TAK VÝHODNÁ, PRETOŽE ZA CENU DIFUZÉRA MÁTE AJ OLEJ SERENITY AKO DARČEK ZDARMA!

(Pre registráciu, nám pošlite mail na info@homereset.sk, základný prehľad na konci stránky)

Túto kombináciu sa oplatí mať!!! Serenity je môj najobľúbenejší olej. Pomáha mi v náročných obdobiach získať vnútorný pokoj a rovnováhu. Vždy mi pomohol pri nespavosti. V situáciách, keď som cítila obrovskú nervozitu alebo som potrebovala nájsť s chladnou hlavou riešenie v zložitej situácii. Difuzér LUMO mám doma už vyše štyri roky! Raz som kúpila z internetu ako darček lacnejší difuzér. No ani zďaleka nemal taký výkon ako LUMO. Ak investujete do kvalitných olejov, tak je dobré mať kvalitný difuzér, ktorý dokáže vôňu difuzovať tak, aby ani kvapka nevyšla nazmar! LUMO to dokáže.

ZÍSKAJTE TRVALÚ ZĽAVU 25% – zaregistrujeme Vás v doTERRA

Registrácia môže prebiehať s registračnými balíčkami – Malá alebo Veľká lekárnička,  kedy neplatíte registračný poplatok 24 eur a získate desať vzácnych olejov za skvelú cenu. Pri registrácií s difuzérom LUMO a Serenity je nutné zaplatiť registračný poplatok 24 eur.  Vďaka registrácií je však každý ďalší nákup výrazne lacnejší až o 25%. Získate aj ďalšie benefity, napríklad podporu a poradenstvo zadarmo od nás.

Pre registrovanie nám prosím pošlite mail na info@homereset.sk. Ďakujeme.

Výhody registrácie v doTERRA

1. Nákup produktov s 25% zľavou z maloobchodnej ceny.
2. Použitie svojho veľkoobchodného účtu pre osobnú spotrebu, žiadna povinnosť propagácie,
predávania produktov, žiadne pravidelné povinné odbery, ani mesačné poplatky
3. Konzultácie k produktom zdarma.
5. Za vytvorenie účtu je účtovaný jednorazový poplatok 24,- Eur vrátane DPH. Pri nákupe lekárničky poplatok neplatíte a získate 25% zľavu.
6. Váš účet tak zostane aktívny, ak si aspoň raz do roka objednáte za 30 eur.

Category: Oleje

Product Description

Difuzér Lumo™ je špeciálne navrhnutý ultrazvukový difuzér inšpirovaný prírodou, ktorý zmení každú miestnosť na povznášajúce prostredie. Lumo má nastaviteľný výstup a obsahuje sedem farebných svetelných možností, ktoré dopĺňajú jeho základňu z javorového dreva. Má nastaviteľnú 2 a 5-hodinovú nepretržitú alebo 10-hodinovú prerušovanú prevádzku. Využite difuzér Lumo na rozptýlenie uvoľňujúcich účinkov ukľudňujúcej zmesi dōTERRA Serenity™ pred spaním a doprajte vašim blízkym upokojenie. Presne to, čo každý v čase sviatkov potrebuje.
Obsahuje difuzér Lumo™ a ukľudňujúcu zmes dōTERRA Serenity™ (15 ml)