Divoký Pomaranč olej hojnosti

0 out of 5

14.50

Esenciálny olej divoký pomaranč podporuje kreativitu, dobrú náladu, doplňuje fyzickú energiu, prepája nás s vnútorným dieťaťom – podporuje našu hravosť, prináša do nášho života spontánnosť, radosť a hravosť.

Category: Oleje

1 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Podporuje nás pri rozpustení programu úzkosti, ktoré v sebe nosíme a ktoré sa prejavujú ako strach, nervozita, nepružnosť, workoholizmus, nedostatok zmyslu pre humor a presvedčenie o nedostatku. Pripomína našej duši, že v skutočnosti existuje hojnosť všetkého, čo potrebujeme.

Pomáha rozpúšťať vzorce hromadenia, ktoré sú jedným z hlavných prejavov strachu z nedostatku.
dōTERRA Wild Orange – Divoký pomaranč pomáha rozvíjať v každom z nás jeho jedinečnú kreativitu.
Prináša inšpiráciu pri riešení problémov každého druhu.

Pripomína nám, ako sme ako malé deti pociťovali hojnosť všetkého, lebo my sami sme boli stelesnením hojnosti – zdieľanie, hravosť, hranie, odpočinok a prežívanie všetkej krásy života – to sú dary, ktoré sú tu pre každého. Divoký pomaranč je určený aj k vnútornému používaniu, napomáha pri detoxikácii a vyrovnaní pravej a ľavej mozgovej hemisféry.

Esenciálny olej dōTERRA z divokého pomaranča pozdvihuje náladu, prináša pocit tepla a šťastia  jeho zloženie poskytuje protiplesňové, antibakteriálne, antidepresívne využitie. Okrem toho je olej protizápalový, silný antioxidant, uvoľňuje koliky a  podporuje tráviaci systém.

Odporúčané použitie*

Rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra a očistite, osviežte vzduch vo vašej domácnosti a podporte imunitu celej rodiny.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia