Novinka

Kreatívny zošit Vytvor si čarovnú záhradku

0 out of 5

6.90

Kreatívny zošit VYTVOR SI SVOJU ČAROVNÚ ZÁHRADKU. Ako? Vďaka láskavému a hodnotnému čítaniu získajú deti návod, ktorý môžu využiť pri tvorbe vlastného výkresu záhrady. V zošite nájdu nakreslené stromy, kríky, jazierko, zeleninu či kvety na vystrihnutie, ktoré môžu nalepiť na výkres v zošite. Tak ako to robím s klientami pri navrhovaní záhrady, keď vytváram s nimi ich dizajn prírodnej záhrady. Deti si môžu svoju záhradku navrhnúť samé! Pomôžu im princípy zhrnuté v kreatívnom zošite spolu s nádhernými ilustráciami. Bonusom sú omaľovanky a pexeso z prírodnej záhrady.

Category: Knihy a film

Product Description

Ako vznikal kreatívny zošit? Chcela som niečo praktické pre deti. Pracujem s nimi v našej lesnej škôlke a škole LifeStart a viem, že každá informácia, ktorá je pretavená aj do hmoty, teda dieťa si niečo k téme aj vyrobí, sa dokáže zapísať až pod kožu. A o to mi išlo! Odovzdávať ďalej hodnoty prínosné pre človeka a prírodu spôsobom, ktorý si deti nasajú do seba a dokážu nimi ďalej inšpirovať aj nás dospelých. Ak chceme zmenu vo svete, začnime ju od detí. Kreatívny zošit Vytvor si vlastnú čarovnú záhradku vznikol na motív knihy Alžbetka s Klárkou si vysnívajú čarovnú záhradku. Je jej pokračovaním k tomu, aby si svoju čarovnú záhradku mohlo vysnívať aj vaše dieťa.

Kreatívny zošiť učí deti i dospelých princípom, ktoré prinášajú harmóniu do života. Je vytlačený doma, na Slovensku na 100% recyklovateľnom papieri a jeho kúpou podporíte domácu tvorbu.

Názov:  Kreatívny zošit vytvor si čarovnú záhradku
MOC s DPH: (maloobchodná predajná cena): 9.90
EAN: 9788097325299
ISBN: 978 – 80 – 973 252 – 9 – 9
Autor:  Zuzana Matúšová Girgošková, Ilustrátor: Silvia Selnekovičová, Grafická úprava: Eva Smoleková
Vydavateľ: Smart plan s.r.o.
Kategória: Detská kniha
Jazyk: Slovenský
Väzba: mäkká v špirále
Počet strán: 40
Rozmery (VxŠxH): 23x23x10mm

Kreatívny zošit vznikol na motív detskej knihy Alžbetka s Klárkou si vysnívajú čarovnú záhradku