Serenity zmes na upokojenie alebo inak “zmes pokoja”

0 out of 5

60.90

Esenciálna zmes od značky doTERRA Serenity obsahuje éterické oleje, ktoré sa často používajú na upokojenie a zmiernenie pocitov stresu, vzrušenia a úzkosti, čím napomáhajú telu udržať si svoj prirodzený stav zdravia.

Category: Oleje

Product Description

Objem: 15 ml

Upokojujúca zmes má silný účinok na myseľ a srdce. Je to výnimočná upokojujúca zmes na upustenie od pocitov stresu, úzkosti a zahltenia. Táto zmes môže podporovať ľudí, ktorí trpia hyperaktívnou mysľou a neschopnosťou uvoľniť sa. Ovplyvňuje celú škálu pocitov, od pocitu zodpovednosti až po pocity obáv. Keď sa ľudia veľmi stotožňujú s týmito pocitmi, dostávajú sa do emočného stavu, ktorý nepodporuje pocity skutočného oddychu, relaxácie a obnovovania síl.

dōTERRA esenciálny olej Serenity je zmes s upokojujúcou a relaxačnou vôňou, ktorá dokáže utíšiť dušu a poskytnúť pocit bezpečia pred každodenným stresom. Esenciálne oleje do tejto zmesi, ktorú potrebuje snáď každý, boli starostlivo vybrané, aby znížili pocity napätia, upokojili emócie a priniesli pocit pokoja. dōTERRA Serenity je zmes dokonalá na rozptyľovanie difuzérom večer pre pokojný spánok, na utíšenie nepokojného bábätka či dieťaťa alebo na pomoc pre zmiernenie starostí či stresu, ktoré toľkí z nás cítia.

Serenity v sebe spája upokojujúce vône levandule, majoránu, rumančeka rímskeho, ylang ylang a hrejivé vône havajského santalového dreva a vanilkového struku, aby tak vytvorili cennú zmes esenciálnych olejov potrebnú pre každú domácnosť, rodinu či jednotlivca.

Hlavné účinky

je dokonalým únikom vďaka svojej upokojujúcej a obnovujúcej vôni, podporuje relaxáciu a vytvára prostredie príjemné na nočný odpočinok

Odporúčané použitie*

Rozptýľte zmes Serenity pomocou aróma difuzéra a vychutnajte relaxačnú vôňu a zbavte sa úzkosti, hnevu či stresu.

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia