Tea Tree alebo inak “olej energetických hraníc”

0 out of 5

26.00

Tento od prírody najsilnejší antiseptický olej, dokáže odstrániť negatívnu energetickú záťaž. Zbavuje spoluzávislosti a parazitných vzťahov. Čajovník umožňuje pretrhnúť negatívne väzby vo vzťahoch , aby sa mohli vytvoriť nové, zdravé spojenia rešpektujúce osobný priestor a stanovené hranice. Prostredníctvom týchto posilňujúcich procesov nám napomáha vzdať sa všetkých foriem “sebazrady”, napr. keď umožňujeme svojmu okoliu zneužívať náš čas, energiu a nadanie, keď ostatní z nás vysávajú energiu, keď dostatočne nehájime svoje záujmy, alebo keď na seba zbytočne berieme zodpovednosť za problémy druhých. Čajovník pomáha pri očistnom procese a podporuje detoxikáciu organizmu.

Category: Oleje

1 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Tea Tree alebo čajovník, má viac než 92 rôznych prírodných zložiek a nespočetné množstvo rôznych spôsobov použitia. Listy čajovníka boli po stáročia používané austrálskymi domorodcami na hojenie poranení, rán a kožných infekcií. Na podporu čistého dýchania rozdrvili listy a vdychovali olej. Tiež prikladali lístky priamo na kožu, aby sa ochladili. Čajovník sa ale najviac preslávil svojimi čistiacimi vlastnosťami. Môže sa používať na čistenie pokožky a nechtov a na podporu krásnej pleti. Dá sa použiť aj na čistenie všetkých povrchov v domácnosti, a ochraňuje proti vplyvom prostredia. Používa sa aj na príležitostné podráždenia pokožky, aby sa koža upokojila.

Olej získavame destiláciou listov čajovníka austrálskeho vodnou parou. Difuzovanie tohto oleja čistí a osviežuje vzduch v miestnosti.

Odporúčané použitie*

Rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra a očistite, osviežte vzduch vo vašej domácnosti a podporte imunitu celej rodiny.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia