Dom na prenájom

Home » Dom na prenájom

Ako vyzerá mobilný dom od nás? Je to pre vás správne riešenie? Príďte si to vyskúšať.

Zážitok z bývania v zdravom mobilnom dome

Mobilný dom postavený podľa princípov zdravého bývania. Ponúka zážitok z originálneho bývania, inšpirácie pre vlastné bývanie, skúsenosť s minimalistickým bývaním.

Na prenájom ponúkame

mobilný dom z dielne HomeReset , ktorý je výnimočný tým, že spĺňa princípy zdravého bývania. Interiér domu je zariadený prírodnými materiálmi ako drevo, korok či marmoleum a ponúka tak ozajstný zážitok z pobytu v priestore, ktorý je pre človeka prirodzený a vďaka tomu, môže naše telo i nervová sústava vypnúť a oddýchnuť si. V dome sú umiestnené rôzne popisy, ktoré hosťov vedú princípmi zdravého bývania, aby sa mohli inšpirovať a priniesť si tipy na skvalitnenie vlastného bývania domov. Mobilný dom je výnimočný aj zelenou vegetačnou strechou, kompostovacím WC, stenovým vykurovaním. Tiež okolím, v ktorom je množstvo možností na zaujímavý výlet. Mobilný dom ponúka vyskúšať si minimalistické a dostupné bývanie.

JE TO ZÁŽITOK, SKÚSENOSŤ, INŠPIRÁCIA!

Miesto hostiteľa Zuzana sa nachádza v lokalite Budmerice, Bratislava Region, Slovensko.

Kapacita 2 dospelí a dve prístelky pre deti

1 spálňa ako otvorený priestor s manželskou posteľou

2 prístelky pre deti

1 kúpeľňa

komplet vybavená kuchyňa

miesto pre vášho psíka nemáme

Výlety po okolí – program na celý týždeň!

1.deň:

Prechádzka a kultúra

Z dediny pešo na Budmerické jazerá, po hrádzi do Budmerického hája, až k Budmerickému kaštieľu s nádherným parkom – cca hodina a pol pešo a 5 minút autom k Budmerickému kaštieľu.

2. deň:

Turistika

Krásna turistika na Záruby, ktorá je vhodná aj pre absolvovanie s deťmi, viac tu.

Alternatíva je kúpanie sa v Senci na Slnečných jazerách, ktoré majú priezračnú hladinu a zaplávate si s rybkami, pre ktoré sa oplatí šnorchlovať:-)

3. deň:

Kultúra

Výlet na Hrad Červený kameň – pešo z dediny cca hodina a 20 minút alebo autom cca 8 minút. Veľkolepý hrad je najnavštevovanejším hradom Slovenska! Má nádherné prostredie s poznávacími chodníkmi a niekoľko možností obhliadky hradu. Oplatí sa zažiť! Na obed si môžete vybehnúť priamo do zámockej reštaurácie, alebo ho spojiť s návštevou kráľovského mesta ModraAlternatívou je i mesto Pezinok so zámockou záhradou.

4. deň:

Turistika

Turistika po asfaltovej ceste, vhodná aj s kočikom, po celý čas lesom a popri potoku cca hodinu a 20 minút k jazeru, ktoré patrí medzi kultúrne pamiatky po starobylej drevorubačskej usadlosti. Nádherná prechádzka. Do navigácie zadať: Častá papiernička. Zaparkovať pred zákazom vjazdu a celý čas pokračovať po asvaltke. Pri veľkej bráne vedie chodník zľava okolo potoka. Krásne miesto.

Alternatíva: Výlet do Bratislavy, cca 40 minút autom – Prírodovedné  múzeum, Slovenská národná galéria, Magio pláž, kúpanie sa na Zlatých pieskoch, historické centrum, Bratislavský hrad, Hrad Devín.

5. deň:

Kultúra

Výlet na Smolenický zámok. CCa 17 minút autom. Nádherný zámok je postavený v rovnakom štýle ako Bojnický zámok. Má krásne okolie s veľkými solitérnymi stromami a jazierkom. A tiež, priamo vedľa zámku má obhliadku na starobylé hradisko s úžasným výhľadom. Veľmi zaujímavé aj pre deti.

Alternatíva Turistika: Výlet na magické miesto, zrúcanina kláštora Katarínka, cca 40 minút autom a 45 minút pešo. Na trase stretnete aj starú železničku na zvážanie dreva, na ktorej sa počas leta môžu deti povoziť. Katarínka je naše veľmi obľúbené miesto. Má neopísateľné čaro. Viac tu.

6. deň:

Kultúra

Návšteva mesta Trnava, cca 20 minút autom, návšteva mesta nádherného mesta Piešťany, cca 50 minút autom.

Alternatíva: Kukuričné bludisko!, cca 30 minút autom alebo Planetárium Hlohovec, cca 40 minút autom.

7. deň:

Turistika

Výlet do jaskyne Driny, cca 15 minút autom a 40 minút pešo. Driny sú jedinou prístupnou jaskyňou na západnom Slovensku. Deti budú mať zážitok aj z netopierov a fascinujúcich útrob.

Alternatíva: Turistika Na kopec Kukla! CCa 15 minút autom a podľa trasy, jej dĺžka. Zvládajú aj deti. Alternatíva sú trasy: Homola, Záruby, Vápenná.

ALEBO SI SVOJ PROGRAM VYTVORTE SAMI VĎAKA TEJTO STRÁNKE S PONUKAMI ATRAKCIÍ V OKOLÍ. https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/trnava

alebo tu 10 nádherných zámkov, hradov a kaštielov v okolí  TTň

Cyklistika: Modra je vinárska oblasť, ktorá je navštevovaná aj vďaka krásnym cyklistickým trasám! Pozri tu a ešte tu, alebo tu.

Stíšenie

Dom sa nachádza v mini obci, nie na samote, ale priamo v malej dedinke s minimálnou vybavenosťou, preto je pre výlety lepšie spoliehať dopravu vlastným autom. Domček nemá TV, iba wifi, preto ponúka ticho, pokoj a priestor pre stíšenie. V lete tiež malú záhradu, v ktorej si viete oddýchnuť.

Eko okienko

V dome je inštalovaná separačná toaleta/ suchá toaleta. Toaleta vyzerá ako klasické WC. Je hygienická a nijako neznižuje komfort pobytu. Príďte sa sami presvedčiť.  Nakoľko sme napojený na koreňovú čističku, prosíme vás používať ekologickú kozmetiku a odpad separovať do smetných košov na to určených pod drezom v kuchyni. Ďakujeme:-)

LifeReset a stretko

Nie je v našich kapacitách sa vám venovať. O ubytovanie sa stará naša kamoška Maťa, ktorá vám prípadne odovzdá kľúče. Ja v tom čase budem na detskom ihrisku s malými deťmi, alebo budem variť veľkým deťom, či strihať vlogy atď. Janči zabezpečovať našu rodinu. A keď nám vyjde čas, tak si ho radi s Jančim či deťmi navzájom darujeme. Preto ďakujeme, že rešpektujete naše súkromie. Robíme všetko preto, aby sme vám odovzdali maximum, no niekde v tom potrebujeme mať aj čas pre seba.

Upozornenie: Dom má jeden spoločný priestor bez separovanej spálne, avšak má malú záhradu s pieskoviskom a terasou. Neprenajímame našu záhradu, ale mobilný dom. Potrebujeme v našej záhrade aj my žiť spolu, s celým hospodárstvom, preto vám nevieme splniť, aby ste si pobyt spájali s našim domovom. Ďakujeme.

Ceny a rezerváciu nájdete tu: AIRBNB tu  

Pre rezerváciu pobytu na viac ako 4 dni je zľavnená cena: 5 dní 260 eur, 6 dní 300 eur, 7 dní 390 eur . Kontaktujte mňa na zuzka@lifereset.sk

Predtým, ako urobíte vážne rozhodnutie ohľadom vášho bývania, vyskúšate si, aký priestor, kvalitu a zdravé prostredie vám ponúkame.