Vlog

Zdravo, výhodne a kvalitne.

Vlog HomeReset je o stavbe ekologického a zdravého mobilného domu s rôznymi vychytávkami, netradičnými postupmi a modernými technológiami. V neposlednom rade o zdravom interiéri, ktorý výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho bývania. O tom všetkom by ste mali vedieť, pretože bývať potrebujeme všetci. Pritom nie je jedno, ako bývame a tiež ako naše domovy staviame a vytvárame.

Potreba nakrúcať vlogy s témou zdravého bývania vznikla potom, ako sme od ľudí dostali spätnú väzbu, že by si zdravú stavbu s nami chceli prejsť aj prakticky. Výsledkom sú workshopy, ktoré organizujeme. Keďže nie všetci môžu prísť k nám, postupne vznikajú vlogy, v ktorých vám to radi sprostredkujeme.

Sledujte náš youtube kanál HomeReset, FB homereset a Instagram homereset_matusovci. Nič vám neunikne ak sa prihlásite na odber noviniek na hlavnej stránke a odber youtube videí! Je tam už celkom slušný obsah. Malá ochutnávka v pravom stĺpci:-).

Možno vás bude ešte zaujímať náš osobný blog a príbeh na ňom www.lifereset.sk s FB lifereset a inst matusovci_lifereset.

Vlog spúšťame HomeReset!

2 Vlog základový rošt mobilného domu

3 Vlog zo stavby základového roštu a stien mobilného domu na workshope

Dva dni stavby mobilného domu na worskhope v 3 minútach časozberom:-)

4 VLOG: pokračovanie workshopu: Svojpomocná stavba mobilného domu - steny

5 Vlog strecha mobilného domu

VITAJTE U NÁS! Ukážeme vám náš rozostavaný mobilný dom

Živé vysielanie z workshopu: Zakladanie zelenej strechy

Vlog z workshopov Ako postaviť svojpomocne dom