Vlog

Home » Vlog
Zdravo, výhodne a kvalitne.

Vlog HomeReset je o stavbe ekologického a zdravého mobilného domu s rôznymi vychytávkami, netradičnými postupmi a modernými technológiami. V neposlednom rade o zdravom interiéri, ktorý výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho bývania. O tom všetkom by ste mali vedieť, pretože bývať potrebujeme všetci. Pritom nie je jedno, ako bývame a tiež ako naše domovy staviame a vytvárame.

Potreba nakrúcať vlogy s témou zdravého bývania vznikla potom, ako sme od ľudí dostali spätnú väzbu, že by si zdravú stavbu s nami chceli prejsť aj prakticky. Výsledkom sú workshopy, ktoré organizujeme. Keďže nie všetci môžu prísť k nám, postupne vznikajú vlogy, v ktorých vám to radi sprostredkujeme.

Sledujte náš youtube kanál HomeReset, FB homereset a Instagram homereset_matusovci. Nič vám neunikne ak sa prihlásite na odber noviniek na hlavnej stránke a odber youtube videí! Je tam už celkom slušný obsah. Malá ochutnávka v pravom stĺpci:-).

Možno vás bude ešte zaujímať náš osobný blog a príbeh na ňom www.lifereset.sk s FB lifereset a inst matusovci_lifereset.

 

LEN MALÁ OCHUTNÁVKA! VŠETKY VLOGY NÁJDEŠ NA YOUTUBE HOMERESET