Poukážka na pobyt – Zážitok z bývania

0 out of 5

135.00

Darčeková poukážka na pobyt pre dve osoby na dve noci v zdravom mobilnom dome, ktorý inšpiruje, prináša zážitok a relax. Vyskúšajte si minimalistické bývanie. Zažite atmosféru domu postaveného podľa princípov zdravého bývania a nechajte sa viesť popismi v dome, ktoré vás obohatia nápadmi ako vylepšiť ten svoj domov. Domček so zelenou strechou, rozmermi návesu na kamión a interiérom tvoreným prírodnými materiálmi sa nachádza v lokalite Budmeríc, kde je kopec možností na výlet.

Category: Bývanie

Product Description

Ako vyzerá mobilný dom od nás? Je to pre vás správne riešenie? Príďte si to vyskúšať.

Zážitok z bývania v zdravom mobilnom dome

Mobilný dom postavený podľa princípov zdravého bývania. Ponúka zážitok z originálneho bývania, inšpirácie pre vlastné bývanie, skúsenosť s minimalistickým bývaním.

Na prenájom ponúkame

mobilný dom z dielne HomeReset , ktorý je výnimočný tým, že spĺňa princípy zdravého bývania. Interiér domu je zariadený prírodnými materiálmi ako drevo, korok či marmoleum a ponúka tak ozajstný zážitok z pobytu v priestore, ktorý je pre človeka prirodzený a vďaka tomu, môže naše telo i nervová sústava vypnúť a oddýchnuť si. V dome sú umiestnené rôzne popisy, ktoré hosťov vedú princípmi zdravého bývania, aby sa mohli inšpirovať a priniesť si tipy na skvalitnenie vlastného bývania domov. Mobilný dom je výnimočný aj zelenou vegetačnou strechou, kompostovacím WC, stenovým vykurovaním. Tiež okolím, v ktorom je množstvo možností na zaujímavý výlet. Mobilný dom ponúka vyskúšať si minimalistické a dostupné bývanie.

JE TO ZÁŽITOK, SKÚSENOSŤ, INŠPIRÁCIA!

Všetko ohľadom prenájmu aj tipov na výlet nájdete na našej stránke www.homereset.sk/prenajom .

Urobte si rezerváciu cez systém AIRBNB tu  a my vám k pobytu vystavíme poukážku. V prípade otázok nám napíšte na zuzka@lifereset.sk