Mobilný dom Maroš

Home » Mobilný dom Maroš

 

Čo je mobilný dom od nás?

Jeho základ tvoria tri piliere: zdravá stavba, zdravý interiér a ekológia. Má rozmer návesu na kamión, preto ho po jeho doslúžení môžete ďalej predať, či presťahovať sa s ním tam kam potrebujete.

Mobilný dom Maroš

Mobilný dom Maroš so samostatnou spálňou. Po pridaní druhého modulu pribudne detská izba a máme plnohodnotný 3izbák.

Základná bunka bez prídavného modulu

Bunka rozmerov 3,8x12m a podlahovou plochou 36,5m2. Nachádza sa tu obývačka s jedálenským sedením a kuchynskou linkou, vstupná chodba s kúpeľnou a WC, samostatná spálňa. Dom je vhodný pre bývanie dvoch ľudí.

Architektúra domu vychádza z jednoduchosti, ktorú podčiarkujú kúzelné a útulné sedenia v oknách. Je inšpirovaná prírodou, preto má dom vegetačnú zelenú strechu domu. Bonusom sú zelené vegetačné zásteny, ktoré vďaka posuvnému systému plnia funkciu exteriérového tienenia. Aj nizkoropočtový projekt, ktorý je založený na jednoduchosti, môže mať svoju jedinečnosť. Naše domy ju majú vďaka prepojeniu s prírodou, pretože príroda je dokonalý architekt.

CENA

Cena projektu s kompletnou dokumentáciou pre získanie stavebného povolenia je 1700.

Dom vám vieme postaviť za 48 500 s DPH 

V prípade vážneho záujmu o projekt domu Maroš nás kontaktujte na  info@homereset.sk, predmet e-mailu: Projekt domuMaroš základný

Podmienky výstavby domu nájdete v priečinku Dom od nás.

 

Mobilný dom Maroš s rozšírením

Základná bunka sa rozšíri o prídavnú bunku s jednou spálňou. Pribudne aj vstupná chodba a šatník a spolu s izbou dosiahneme obytnú plochu 19,4m2, teda celkovo trojizbový dom s podlahovou plochou 56m2. Teda naozaj šikovné malé bývanie, ktoré je dostupné pre každého, kto chce zdravo a efektívne bývať. Viac podrobností o stavbách sa dočítate na stránke Dom od nás. 

CENA

Cena projektu je 2000 s DPH.

Cena za postavenie hrubej stavby je na vyžiadanie pre aktuálne nestabilné ceny na stavebnom trhu.

V prípade vážneho záujmu o projekt domu Maroš nás kontaktujte na  info@homereset.sk, predmet e-mailu: Projekt domuMaroš – rozšírený

Podmienky výstavby domu na kľúč nájdete v  priečinku Dom od nás.

Filozofia

Veríme tomu, že malé domy sú ekonomicky aj ekologicky udržateľnejšie, vedú človeka k minimalistickejšiemu, teda jednoduchšiemu životu, a preto aj väčšej spokojnosti v živote. Dôraz kladieme skôr na vybudovanie dobrej infraštruktúry vrámci záhrady, ako je letná kuchyňa, vonkajšia sprcha, wc, záhradný domček a podobne, podľa sedliackeho rozumu a permakultúrnych princípov. Navyše tieto štruktúry viete dobudovať postupne už počas bývania v jednoduchom a menšom dome.

Copyright

Náš projekt mobilného domu a know-how, ktoré sme vlastnou skúsenosťou získali, bola veľmi náročná cesta. Stálo nás veľa úsilia nazbierať odvahu a pustiť sa do realizácie ďalších mobilných domov. K tomu množstvo času a energie pri konzultáciách s odborníkmi, aby projekt HomeReset vznikol. Ďakujeme, že to vnímate rovnako a projekt od nás nekopírujete a nešírite ďalej. Vážime si to.