Zľava!
Výhodná cena

Online balík

0 out of 5

20.00

Online Vianočný balíček obsahuje:

e- Book: Útulný a zdravý domov

e- Book: Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa

e- Book: Ako variť zdravo pre deti a nenadrieť sa

Darček: Film V zdravom dome žijú šťastní ľudia – dokumentárny film

Category: Knihy a film

Product Description

E-book: Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa

(na mail vám príde online link na jeho stiahnutie)

PODNADPIS: Zdravý sedliacky rozum, alebo inteligentná záhrada za pomoci permakultúry

Väčšina ľudí túži po dome, aby mali vlastnú záhradu. Ak je záhrada hlavná motivácia, prečo bývať v dome a nie v byte, tak jej príslušne tomu aj venujme pozornosť. Väčšinou každý rieši dom a až po nasťahovaní sa začne sústreďovať na záhradu. Nemalo by to byť naopak? Predstavujeme vám knihu plnú inšpirácií, tipov a návodov ako si vybudovať svoju vlastnú rajskú záhradu a pritom sa nenadrieť. Kniha je jedinečná množstvom krásnych a pritom veľmi popisných fotografií, ktoré čitateľovi dajú konkrétnu predstavu ako pri budovaní prírodnej záhrady postupovať. Publikácia ponúka prehľadný postup, ako na pozemok nazerať, ako rozoznať jeho potenciál a na základe toho si naplánovať dizajn záhrady. Zároveň ponúka prehľadné fotopostupy, ako už konkrétne vybudovať permakultúrnu záhradu od prvého záhona až po živý plot. Nezabúdajte, že dobrý dizajn dokáže ušetriť množstvo času, energie a peňazí. S dobrým dizajnom sa človek na začiatku veľa napremýšľa, no vo finále nenadrie.

Viac informácií a recenzie tu.

E-book: Útulný a zdravý domov 

(na mail vám príde online link na jeho stiahnutie)

PODNADPIS: S malým rozpočtom a veľkým efektom

Po úspešnom prvom vydaní, sme vydali druhé, rozšírené o 50 strán s technickými informáciami o zdravých stavbách. Nové rozšírené vydanie je pre teba aj pre ňu. Teda ženám je adresovaná prvá časť o zdravom interiérovom dizajne a druhá technická časť mužom, ktorý sa chcú dozvedieť viac o alternatívnych, prírodných a inovatívnych stavebných postupoch, materiáloch a technológiách.  Napríklad sa dočítate, že postaviť sa dá aj dom z konope, teda konopného betónu. Ako funguje koreňová čistička odpadových vôd a kedy sa oplatí investovať do obnoviteľných zdrojov, akými sú fotovoltaické panely.

V časti interiérového dizajnu sa dočítate, ktorá dispozícia je vhodná pre introverta a ktorá pre extroverta. Aký vplyv má prostredie na naše konanie, myslenie, zdravie a hodnoty.  Preto nie je jedno, čo nás obklopuje a v čom bývame. Takmer 160 strán inšpirácií, fotografií a informácií, ako z priestoru vykúzliť zdravý domov od tvorcov LifeReset. K tomu veľa vychytávok ako i s malým rozpočtom dosiahnuť obrovský efekt pri rekonštrukcii, v novostavbe a rovnako aj v byte, do ktorého nechceme veľa investovať, no túžime po zmene. Je vhodná pre každého, komu na zdraví a bývaní záleží. Pretože zdravie to je zdravá strava, pohyb, zdravé vzťahy ale aj domov, v ktorom sa cítime bezpečne a uvoľnene.

Viac informácií a recenzie tu.

E-book: Ako variť zdravo pre deti a pritom sa nenadrieť

PODNADPIS: A ešte aj tak, aby im chutilo!

Tento nápad vznikol počas karantény pre korona vírus. Veľa mamičiek, si rovnako ako ja, sťažovalo na množstvo varenia. Nakŕmiť celú rodinu chutným jedlom a k tomu, ešte aj s dobrým pocitom, čo sme pre ich zdravie urobili, je sen asi každej ženy. Zdravo variť je však pre mnohých zaklínadlo, tajomstvo, vystúpenie z komfortnej zóny, je to niečo nové, neznáme a možno aj ťažké. E-book prináša úplne jednoduché tipy ako navariť zdravo tradičné slovenské jedlá, no tiež vegánske špeciality! Nájdete v ňom ťahák na chladničku aj tip na to, ako si pri vyváraní pestovať peknú postavu:-). Tiež kopec fotiek a receptov! Všetko z nadšenia a empatie voči každej variacej bytosti. 🙂

Viac informácií tu.

 Darček! Online: V zdravom dome žijú šťastní ľudia

(na mail vám príde online link na jeho stiahnutie)

Mnoho ľudí dnes túži po vlastnom dome. Pritom si chce zachovať slobodu. Nezadlžiť sa na celý život. Ukážeme vám náš spôsob, ako sa to dá! Sme rodina s štyrmi deťmi. Pred piatimi rokmi nás život doviedol do situácie, keď sme museli rýchlo vyriešiť nové bývanie. Na začiatku bláznivá myšlienka postaviť mobilný dom sa stala skutočnosťou. Za štyri mesiace môj muž, Janči, postavil našej rodine dom za 25 000 eur, ktorý môžeme naložiť na dva kamióny a previesť na nové miesto. Z nízkorozpočtového projektu sa stalo nadupané bývanie. Celý život nabral iné obrátky a v dome bývame dodnes. Prečo? Stojí za to, pozrieť si to celé v jednom praktickom, napínavom a inšpiratívnom filme! Dozviete sa viac o tom, čo je to permakultúra, zdravý interiérový dizajn, sofistikované technológie v dome a ako môže minidomček postupne vyrásť v krásne a efektívne bývanie. Piati odborníci a kopec cenných informácií v 57 minútach.

Trailer dokumentárneho filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia tu.