Deep Blue zmes na úľavu

0 out of 5

48.00

Zmes na úľavu sa obvykle používa proti fyzickej bolesti, ale môže tiež pomôcť ľuďom, ktorí sa bránia alebo sa snažia vyhnúť emóciám, ktoré sú základom ich fyzickej bolesti. Dáva ľuďom silu čeliť emocionálnym ranám a dáva týmto ranám možnosť vyplávať na povrch, kde môžu prejsť procesom transformácie a hojenia. Táto zmes môže učiť, ako sa stať nezávislým pozorovateľom svojich bolestných skúseností namiesto toho, aby sa s nimi nadmerne identifikoval. Keď človek trpí intenzívnou emocionálnou alebo fyzickou bolesťou, je jeho obvyklou reakciou konať iracionálne alebo stratiť hlavu. Zmes na úľavu môže podporovať myseľ v tom, aby zostala chladná a kľudná, bez ohľadu na emočnú nestabilitu alebo fyzickú bolesť. Vo svojej podstate zmes na úľavu učí ľudí prijať a tolerovať bolesť. Ukazuje na možnosť, že bolesť nie je ani krutá, ani zlá, ale je jednoducho naším učiteľom. Namiesto toho, aby sme bolesti odporovali, môžeme si z nej zobrať ponaučenie. Keď prestaneme vyvíjať odpor, bolesť sa zmierni a často úplne zmizne. Tým, že pochopíme podstatu bolesti, podporuje táto zmes našu schopnosť prispôsobiť sa všetkým životným skúsenostiam.

Category: Oleje

3 na sklade

Product Description

Deep Blue zmes na úľavu alebo inak “zmes vzdávania sa bolesti”

Objem: 5 ml

DoTERRA Deep Blue je originálna zmes esenciálnych olejov, určená na upokojenie a ochladenie. Mimoriadne účinná zmes obsahujúca oleje, známe pre svoje schopnosti utíšiť zápal a uľaviť od bolestí svalov či kĺbov. Je ideálna na masáž po dlhom dni alebo intenzívnom tréningu. Obsahuje oleje ako gaultériu, gáfor, mätu piepornú, vratič, rumanček kamilkový, slamienku či osmant.

Hlavné zložky a účinky:

gaultéria (wintergreen): tento olej obsahuje až 99% metyl salicylátu, ktorý mu dodáva vlastnosti imitujúce kortizón. Môže napomáhať pri artritíde, reumatizme, zápale šliach a inými ťažkosťami spojenými so zápalom kostí, svalov či kĺbov
gáfor: analgetický a protizápalový, veľký pomocník pri artritíde, reumatizme, bolesti svalov, vyvrtnutí a modrinách
mäta pieporná (peppermint): pôsobí protizápalovo na poškodené tkanivo, má upokojujúci a ochladzujúci účinok, ktorý pomáha pri artritíde a reumatizme
vratič: nápomocný pri nízkom krvnom tlaku, artritíde a reumatizme, má analgetický a protizápalový účinok
rumanček kamilkový: antioxidačné, protizápalové a analgetické vlastnosti, môže napomôcť pri kongescii a artritíde
slamienka (helichrysum): môže pomôcť očistiť krv a zlepšiť obehové funkcie, je antikatarálny, má silné protizápalové vlastnosti, môže dokonca pomôcť zredukovať zápal v blanách mozgu
osmant: jeden z 10 slávnych tradičných čínskych kvetov, ktoré sú silne aromatické a používajú sa v tých najvzácnejších a najdrahších parfumoch na svete, v čínskej medicíne sa používa na zredukovanie hlienu

Odporúčané použitie*

aplikujte masážou na pokožku, ak máte citlivú pokožku, zrieďte s iným rastlinným olejom, naneste na reflexné body, pri bolestiach potrite priamo postihnuté miesto

Odporúčané dávkovanie**

1-2 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

VÝROBCA

doTerra

Na jar v roku 2008 prišla skupina zdravotníckych a obchodných profesionálov so spoločnou víziou vytvorenia novej normy pre esenciálne oleje terapeutickej triedy. Chceli priniesť niečo iné, niečo, čo osloví všetkých ľudí od tých, ktorí o esenciálnych olejoch nevedia nič, až po odborníkov v danom odvetví.

Názov dōTERRA je odvodený z latinského spojenia „dar Zeme“. Vo svojom začiatku ponúkala 25 samostatných olejov a 10 olejových zmesí, ktoré uviedla na trh 25. apríla 2008 a ktoré nadšene uvítali odborníci na esenciálne oleje i nadšenci týchto produktov.

Spoločnosť dōTERRA sa už od svojho vzniku teší ohromnému rastu a postupne pridáva ďalšie wellness produkty a rozširuje svoju ponuku esenciálnych olejov.

Všetky dōTERRA produkty Essential Wellness majú rovnako prísne normy bezpečnosti a účinnosti. Na odporúčania vedeckej rady spolupracuje dōTERRA iba so špičkovými partnermi v oblasti vývoja a výroby, ktorí majú certifikáciu GMP a majú vo svojom odbore povesť vynikajúcej inovácie a kvality. Spoločnosť dōTERRA zaručuje, že každý výrobok prekoná zákazníkove očakávania a že s ním bude nesmierne spokojný.