E-book: Ako variť zdravo pre deti a pritom sa nenadrieť

0 out of 5

3.90

PODNADPIS: A ešte aj tak, aby im chutilo!

Tento nápad vznikol počas karantény pre korona vírus. Veľa mamičiek, si rovnako ako ja, sťažovalo na množstvo varenia. Nakŕmiť celú rodinu chutným jedlom a k tomu, ešte aj s dobrým pocitom, čo sme pre ich zdravie urobili, je sen asi každej ženy. Zdravo variť je však pre mnohých zaklínadlo, tajomstvo, vystúpenie z komfortnej zóny, je to niečo nové, neznáme a možno aj ťažké. E-book prináša úplne jednoduché tipy ako navariť zdravo tradičné slovenské jedlá, no tiež vegánske špeciality! Nájdete v ňom ťahák na chladničku aj tip na to, ako si pri vyváraní pestovať peknú postavu:-). Tiež kopec fotiek a receptov! Všetko z nadšenia a empatie voči každej variacej bytosti. 🙂

SKU: 2 Category: Knihy a film

Product Description

Varenie je totiž jedna z častí celej mozaiky reštartu nášho života. Život žitý s plnou hĺbkou, zdravo, prirodzene, to nie je len pekný dom, ani permakultúrna záhrada, to je komplexný prerod, v ktorom rozvíjame všetky stránky nášho života. A strava je jednou z tých kľúčových. Nie nadarmo sa hovorí, povedz mi čo jedávaš a ja ti poviem, kto si. To čo sme kedysi jedli a to čím sme si prešli inšpirovaní aj stravovaním na Novom Zélande, nám samým dalo skúsenosť a motiváciu meniť náš život celistvo.

Autor: Zuzana Matúšová Girgošková
Fotografie: Zuzana Matúšová Girgošková, Gragický zlom: Katarína Brestovanská, Jazyková korektúra: Janka Sekerková alebo inak: Tri mamičky na materskej, ktoré sa doma nenudia:-)

Počet strán:66