TerraShield – BIO repelent

0 out of 5

32.50

TerraShield je skvelá pomoc v lesnej škôlke, kedy deti trávia kopec času v prírode a často pri vode. Hmyz má tieto miesta rovnako rád. Nemal by to však byť dôvod prečo zostať doma. Aj tu sa môžeme držať hesla, že nie je zlé počasie, len zle oblečený turista. Nie je otravný hmyz, len málo ošetrený turista. TerraShield je repelent číslo jedna!

Category: Oleje

Product Description

TerraShield je efektívna ochranná zmes do prírody. Táto zmes v sebe kombinuje éterické oleje, ktoré dokázali efektívne odpudiť bodavý hmyz. Tento prírodný repelent neobsahuje žiadne syntetické a toxické chemikálie. Zmes môžeme rozptyľovať pomocou difuzéra v domácnosti, napríklad do blízkosti vetracích otvorov, okien alebo do iných otvorov, cez ktoré by sa nepríjemný hmyz mohol dostať do miestnosti. TerraShield je efektívna a pritom bezpečná receptúra, ktorú môže používať ktorýkoľvek člen rodiny v exteriéri aj doma. Originálna zmes esenciálnych olejov starostlivo vyvážených na čistej báze z frakcionovaného kokosového oleja. Aj malé množstvo silne koncentrovanej zmesi TerraShield poskytne silnú ochranu počas pobytu vonku.

Zloženie: frakciovaný kokosový olej, kvety ylang-ylang, semienka tamanu, drevo ruže nutkanskej, cédrové drevo, bylina kocúrnika, list citrónového eukalyptu, plod vavrína, plný vanilkový lusk, drevo tuje.

Objem: 30ml