ZenGest zmes na trávenie

0 out of 5

48.00

Táto tráviaca zmes bola špeciálne vytvorená na podporu tráviaceho traktu. Rovnako má silnú emocionálnu vlastnosť spočívajúcu v podpore ľudí, ktorí stratili záujem o život a fyzický svet. Človek môže mať tendenciu brať na seba viac, ako dokáže zvládnuť alebo robiť príliš mnoho vecí naraz. Takéto zahltenie informáciami môže viesť až k emocionálnej forme “tráviacich ťažkostí”, kedy človek už nedokáže vstrebávať svoje životné skúsenosti. Tráviaca zmes v sebe kombinuje účinné oleje, ktoré podporujú telo a ducha pri vstrebávaní nových informácií a udalostí. Táto zmes jednoducho silno pomáha ľuďom spracovať svoje životné skúsenosti.

Category: Oleje

2 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Esenciálne oleje v zmesi ZenGest sú dobre známe vďaka svojim priaznivým účinkom na trávenie. Obsahuje veľmi originálnu zmes esenciálnych olejov, zázvor, mäta, palina, fenikel, rasca lúčna, koriander a aníz. Napomáha zdravému tráveniu, redukuje nafukovanie, plynatosť a občasné problémy s trávením, upokojujúce účinky tohto oleja môžu pomôcť zmierniť nepríjemné dôsledky podráždeného žalúdka.
Zázvor: Zohrieva, povznáša a umocňuje. Emocionálne môže pomôcť ovplyvniť fyzickú energiu, lásku a odvahu. Vďaka upokojujúcemu vplyvu na tráviaci systém môže napomôcť zredukovaniu pocitov nevoľnosti od žalúdka.

Mäta pieporná: Pôsobí protizápalovo. Má príjemný ochladzujúci účinok na organizmus. Môže byť nápomocná pri tráviacich ťažkostiach, plynatosti či kolike.

Palina dračia: Pomáha pri anorexii, plynatosti, črevných spazmoch, neurotickom a pomalom trávení či infekcii močových ciest.

Fenikel: Môže napomôcť zlepšiť funkčnosť trávenia podporením pečene.

Rasca: Protiparazitná a protikŕčová. Môže napomôcť pri zlom trávení a plynatosti.

Semeno koriandra: Má protikŕčové a protizápalové vlastnosti. Môže napomôcť pri spazmoch tráviaceho ústrojenstva a plynatosti.

Aníz: Môže nám pomôcť upokojiť a posilniť tráviaci systém.

Hlavné účinky
upokojenie a posilnenie tráviaceho traktu

Odporúčané použitie*
Rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra a vychutnajte si zaujímavú kombináciu vôní a posilnite si trávenie.

Odporúčané dávkovanie
1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia