Mandarinka olej hravosti a dobrej nálady

0 out of 5

24.00

Mandarínka je olej radosti a optimizmu, preto dokáže povzniesť aj tu najsmutnejšiu náladu. Podporuje kreativitu a spontánnosť. Aj keď plniť si povinnosti je dôležité, v životných obdobiach, kedy pre povinnosti nedokážeme vidieť radosť a sladkosť života, nám mandarínka pomôže nájsť balans a ľahkosť žitia.

Category: Oleje

1 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Mandarinka má dlhú históriu používania v čínskej kultúre a bylinných zdravotných postupov. Éterický olej podporuje zdravé trávenie a metabolizmus. Mandarínka má sladkú, chrumkavú arómu, podobne ako ostatné citrusové oleje, ktorá je povznášajúca. Mandarínka je známa svojimi čistiacimi vlastnosťami a podporou zdravého imunitného a dýchacieho systému. Silicový mandarínový olej sa môže použiť na upokojenie pocitov úzkosti a zvládanie stresu.

  • Podporuje zdravé trávenie a metabolizmus
  • Čistiace schopnosti
  • Podporuje zdravý imunitný systém
  • Aróma zvyšuje náladu

Odporúčané použitie*

Rozptýľte zmes pomocou aróma difuzéra, ak chcete povznášať náladu, kvapnite 1-2 kvapky do dlaní, vdychujte arómu po dobu 30 sekúnd alebo rozptýľte po celej miestnosti. Aplikujte na reflexné body alebo brucho na podporu pocitu šťastia.

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

Esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia