Balance zmes na “uzemnenie”

0 out of 5

32.00

Uzemňujúca zmes je kombináciou olejov stromov a koreňov. Stromy žijú v prítomnom okamihu, neponáhľajú sa, sú stabilné. Táto zmes je vhodná špeciálne pre ľudí , ktorí majú tendenciu unikať zo života prostredníctvom odpojenia či oddelenia. Títo ľudia sa vyhýbajú dlhodobejším vzťahom v práci, či priateľstvám, namiesto toho sa ženú. Zmes človeku pripomína, že ak chce uskutočniť svoje pravé sny a túžby, musí sa na svoje ciele zamerať dovtedy, pokiaľ sa neuskutočnia aj vo fyzickom svete. Poskytnutím vnútornej sily a statočnosti nás uzemňujúca zmes učí uzemniť, teda ukotviť našu energiu a uskutočňovať naše vízie s trpezlivosťou stromov.

Category: Oleje

Product Description

Objem: 15 ml

Teplá, drevitá vôňa uzemňujúcej zmesi Balance od Doterra, vytvára pocit pokoja a pohody. Táto zmes esenciálnych olejov je namiešaná tak, aby dodávala stabilitu a pomáhala obnoviť rovnováhu vnútri i zvonku tela. Pôsobí ako antidepresívum, analgetikum, posilňovač koordinácie a upokojovač úzkosti.

Táto originálna zmes obsahuje esenciálne oleje zo smreku, gáfrovníka lekárského, vratiča, kadidla, rumančeka kamilkového a ako základový olej je použitý frakciovaný kokosový olej. Oleje v tejto zmesi napomáhajú pri upravovaní problémov týkajúcich sa svalov a kostí, kože, nervového systému a emocionálnej rovnováhy.

Hlavné účinky

podporuje pocit relaxácie celého tela, môže napomôcť pri zmiernení pocitov úzkosti, vyvoláva v nás pokoj a rovnováhu

Odporúčané použitie*

Rozptýľte zmes Balance pomocou aróma difuzéra a objavte stratenú rovnováhu, doprajte mysli oddych a obklopte sa úžasnou sviežou, drevnatou vôňou.

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia