Oregano alebo inak “olej pokory”

0 out of 5

36.00

Esenciálny olej od značky doTERRA, oregano od pradávna uznávaný pre svoje silné čistiace vlastnosti, dnes využívaný aj ako posilňovač imunity, bojovník proti infekciám či vírusom…

Category: Oleje

3 na sklade

Product Description

Objem: 15 ml

Oregano je známe ako obľúbené korenie, ktoré pravidelne používame pri varení, no jeho pôsobnosť značne presahuje hranice našej kuchyne. Vďaka svojmu zloženiu ho už v minulosti používali ako čistiaci prostriedok, na podporu zdravého trávenia alebo na správne fungovanie dýchacieho systému. Vysoký obsah antioxidantov z neho robí účinného bojovníka proti infekciami, mykózam, nádche či kašľu.

Esenciálny olej získavame destiláciou pamajoránu obyčajného vodnou parou.

Oreganový esenciálny olej je jedným z najsilnejších a najúčinnejších éterických olejov a používa sa po stáročia v tradičných postupoch. Primárnou chemickou zložkou oregana je karvacrol, fenol, ktorý má pri požití antioxidačné vlastnosti. Vzhľadom na vysoký obsah fenolu je potrebné dávať pozor pri inhalácii alebo difuzovaní oregana, používame max. jednu až dve kvapky. Pôsobí ako zosilňovač a ekvalizér v zmesiach esenciálnych olejov. Napomáha pri znižovaní množstva patogénov vo vzduchu, posilňuje imunitu a dodáva pocit bezpečia.

Oregano sa výborne dopĺňa s bazalkovým, muškátovým, feniklovým, rozmarínovým a tymianovým esenciálnym olejom alebo tiež s esenciálnym olejom z citrónovej trávy

Oregano si kliesni cestu životom pomocou odstraňovania nefunkčných štruktúr a učí nás, aby sme robili to isté. Odstraňuje bloky, prejavy negativity a škodlivú pripútanosť. Rieši potrebu človeka mať vždy pravdu. Na najhlbšej úrovni rozpúšťa oregano nezdravé prejavy materializmu a väzby, ktoré bránia rastu a rozvoju. Pri použití oregana, môže človek zrazu pocítiť odhodlanie ukončiť zhubný vzťah, odísť z neuspokojivej práce, alebo sa zbaviť celoživotného zlozvyku.

Odporúčané použitie*

Rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra a zatočte s prechladnutím či kašľom, posilnite si imunitu a doprajte pocit bezpečia do celej domácnosti.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia